KTO SME

Kategórie
 
 
 
 
 

Galaxy Sport s.r.o. je obchodná spoločnosť, ktorá už pätnásť rokov dováža na Slovensko výhradne značku Rossignol a distribuje jej produkty do športových predajní a športových klubov. Spravujeme centrálny sklad v Partizánskom, vlastnú predajňu v Banskej Bystrici a eshop rossignol.sk , ktorý bol donedávna pod adresou shop.rossignol.sk

Podporujeme mladých pretekárov jednotlivo aj hromadne, formou Rossignol Cup spolu so Slovenskou Lyžiarskou asociáciou. Sme veľmi hrdí na to, že od začiatku spájame našu značku aj s Petrou Vlhovou - budúcou a už aj súčasnou nádejou slovenského lyžovania. Sme nápomocní aj ďalším mladým pretekárom a držíme im palce, aby sa presadili v celosvetovej konkurencii, čo je vždy taký menší zázrak.

V našej predajni v Banskej Bystrici nájdete takmer kompletný sortiment produktov Rossignol, vrátane sortimentu pre pretekárov. V letných mesiacoch u nás nájdete bicykle a doplnky značky CUBE, čomu sa venujeme taktiež v najširšom možnom rozsahu a naša ponuka bicyklov tejto značky je veľmi široká.

Našu prácu robíme s nadšením športovca, aj keď to veľa krát nie je jednoduché, zvlášť keď zima nie je biela. Vždy sa však tešíme na tú ďalšiu a veríme, že bude lepšia ako tá predchádzajúca. Tešíme sa aj na Vás, našich zákazníkov - na svahoch pri testovaní nových modelov a v predajniach, ktoré ponúkajú Rossignol produkty.

Kolektív Galaxy Sport-u.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia