Doprava a Platba

Kategórie
 
 
 
 
 
PLATBY:               

1. Pri  odbere v odbernom mieste, môžete platiť za tovar v hotovosti alebo kartou cez platobný terminál priamo na odbernom mieste.
 
2. Pri  dodaní tovaru „kuriérom na dobierku“ platíte v hotovosti priamo kuriérovi pri preberaní tovaru.
 
3. Pri platbe bankovým prevodom posielate finančné prostriedky z vašej banky na náš účet. Tovar expedujeme na adresu objednávateľa po pripísaní dohodnutej čiastky na náš účet:                    
                          IBAN: SK20 7500 0000 0040 2420 1147
                          BIC (SWIFT): CEKOSKBX
                          Variabilný symbol: číslo objednávky


4. Pri platbe online platobnou kartou (Visa, Visa Electron, Maestro, Mastercard) Vás stránka presmeruje na zabezpečenú platobnú bránu Besteron.

DOPRAVA:     

1. Pri objednávke v hodnote do 149,99 zaplatíte za poštovné a balné 3€ (v rámci Slovenskej republiky ).
    -dodanie 1-2 dni od dátumu expedovania kuriérskou spoločnosťou GEIS


2. Pri objednávke v hodnote nad 150€ máte dopravu a balné ZDARMA (v rámci Slovenskej republiky ).
    -dodanie 1-2 dni od dátumu expedovania kuriérskou spoločnosťou GEIS
 

Orientačné doby dodania
 Vaše objednávky sa snažíme vybavovať obratom, nie všetok tovar však máme dostupný ihneď. Každý tovar má uvedenú dostupnosť, na základe ktorej je možné zistiť rýchlosť dodania. Dostupnosť priebežne aktualizujeme s ohľadom na skladovú dostupnosť, takže sa môže stať, že sa zmení napr. počas čakania na vašu platbu.
 
Kedy objednávka odíde zo skladu? 
Dodacia lehota 3 dni  - Tovar máme priamo na sklade a dokážeme ho obratom, najneskôr do 48 hodín počas pracovných dní odovzdať prepravcovi. 
Dodacia lehota 7 dní  - Tovar je skladom u dodávateľa. Odhadovaná doba dodania je približne 7 dní od potvrdenia objednávky. Ihneď po prijatí tovaru od dodávateľa počas pracovných dní dokážeme tovar odovzdať prepravcovi.
Dodacia lehota 30 dní  - Tovar je skladom u dodávateľa, po prijatí objednávky tovar objednáme a po doručení do skladu bude tovar odovzdaný prepravcovi. Naskladnenie takéhoto tovaru trvá približne 30 dní. Ihneď po prijatí tovaru počas pracovných dní dokážeme tovar odovzdať prepravcovi.
 
  
V prípade ďalších otázok ohľadne doby a spôsobu dodania neváhajte kontaktovať náš zákaznícky servis na shopbb@rossignol.sk
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia