BLOG

 
 
 
nivo1819a.jpg nivo1819b.jpg nivo1819c.jpg nivo1819d.jpg nivo1819e.jpg
 
 
 
Úvod > BLOG
 

Martin Fourcade - známa tvár Rossignolu odteraz aj ambasádorom

Martin Fourcade - známa tvár Rossignolu

Úspešný francúzsky biatlonista a držiteľ piatich zlatých medailí z oplympijských hier je s lyžiarskou značkou Rossignol vo svetovom pohári spätý dlhodobo. V rámci spolupráce sa odteraz navyše stal aj novým ambasádorom Rossignolu. S prezidentom a generálnym riaditeľom skupiny Rossignol Brunom Cercleym podpísal kontrakt na ďalších päť rokov, teda do konca svojej aktívnej kariéry, ale zároveň aj na ďalšie tri roky po jej ukončení.

Celý článok...
 

Rossignol otvoril prvú predajňu zameranú na textil

Rossignol Paris

Svetová lyžiarska značka Rossignol dobýja oba brehy rieky Seina, ktorá preteká hlavným mestom Francúzska. Prvá parížska vlajková predajňa bola otvorená 23. októbra 2018 na Boulevard des Capucines.

Celý článok...
 

Nová séria lyží EXPERIENCE - Jazdi bez limitov

„Jazdi bez limitov” – to je slogan pre novú sériu lyží EXPERIENCE z dielne Rossignol. Pochádzajú z kategórie Experiencie, boli však kompletne prestavané tak, že sú v podstate úplne novými lyžami. Od konštrukcie, cez tvar až po rocker profil. Sú v nich v správnom pomere namiešané technológie z pretekových modelov s technológiami z lyží na freeride.

Celý článok...
 

Začnite lyžiarsku sezónu s novými lyžami HERO

Veľa z nás už v tomto čase, kedy sa každým dňom ochladzuje, mysľou blúdi po lyžiarskych svahoch, ktorých sa nevieme dočkať. Pred nadchádzajúcou zimnou sezónou sa oplatí prezrieť si novinky, ktoré už nájdete v ponuke lyžiarskych obchodov.

Značka Rossignol na sezónu 2018/19 pripravila bohatšiu ponuku kategórií lyží HERO s najnovšou technológiou LCT.

Celý článok...
 

Tréning, na aký tak skoro nezabudnú. Deti si vyskúšali jeden deň prípravy zjazdárky Petry Vlhovej

Deti z troch lyžiarskych klubov (LOPE - Lyžiarsky oddiel Partizánske, SKI CLUB PROGRESS zo Starej Ľubovne, LO Kremnica), ich rodičia a tréneri sa spolu s lyžiarkou a jej tímom stretli 25. septembra na rakúskom ľadovci Hintertux. Pre Petru to bol bežný tréningový deň, pre deti zas výnimočný zážitok. Doprialo im aj počasie - bolo slnečno a mrazivo.

Celý článok...