O nás

Kategórie
 
 
 
 
 

Sme obchodná spoločnosť, ktorá dováža na Slovensko výhradne značku Rossignol a distribuuje ju do športových predajní a športových klubov. Všetci sme športovci, lyžujeme, beháme, snowboardujeme, bicyklujeme a preto predávať športové produkty je naším záujmom aj zábavou.  Rossignol produkty dodávame do viac ako 60 športových predajní na Slovensku vrátane obchodnej siete Intersport a do lyžiarskych klubov.

Okrem veľkoobchodnej činnosti prevádzkujeme e-shop rossignol.sk, vlastnú predajňu Rossignol-Cube Legend šport v Banskej Bystrici a od novembra 2019 predajňu Rossignol Legend Sport v Bratislave.

Našou ambíciou v predajniach Rossignol je poskytovať predaj značky Rossignol pri maximálnej znalosti produktov Rossignol a schopnosti poradiť a vybrať produkt, s ktorým budete naozaj spokojní. V našich predajniach nájdete takmer kompletný sortiment produktov Rossignol, vrátane špecializovaných a exkluzívnejších produktov.

V letných mesiacoch ponúkame bicykle a doplnky značky CUBE vo veľmi širokom sortimente vrátane kvalitných elektrobicyklov.

Veľmi radi a intenzívne spolupracujeme s lyžiarskymi klubmi, ktoré od nás odoberajú lyže pre pretekárov všetkých kategórii. Podporujeme mladých pretekárov jednotlivo aj hromadne. Šesť rokov sponzorujeme Rossignol Cup - súťaž družstiev, klubov. Sme veľmi hrdí na to, že od začiatku spájame našu značku aj s Petrou Vlhovou, – súčasnou hviezdou svetového lyžovania. Sme nápomocní aj ďalším mladým pretekárom a držíme im palce, aby sa presadili v celosvetovej konkurencii, čo je vždy taký menší zázrak.

Snažíme sa v čo najväčšej miere umožniť testovanie lyží Rossignol, či sa jedná o komerčné lyže, alebo pretekárske. Testovanie lyží je možné počas celej sezóny v test centre RAW vo Vrátnej doline na Pasekoch, alebo na akciách SNOW SHOW v slovenských strediskách. Veríme v kvalitu lyží a sme si istí, že testovanie lyží Vás o tom presvedčí a hlavne pomôže Vám nájsť model a dlžku ktorá vám sadne.

Posledné roky pracujeme čoraz viac na tom,  aby naša web stránka rossignol.sk bola nie len prehľadným predajným katalógom produktov Rossignol, ale aby Vám poskytla aj iné zaujímavé informácie a poradenstvo ohľadom výstroje, ktorú potrebujete pri zimných športoch, ako aj informácie, kde všade môžete konkrétne Rossignol výrobky na Slovensku kúpiť .


Tešíme sa na Vás či už na svahoch, v predajniach, alebo na našich stránkach a veríme, že spokojnosť bude na oboch stranách.

Rossignol Slovensko, Bretton SK.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia