Sme hrdý partner nového Zväzu Slovenského lyžovania !

Kategórie
 
 
 
 
 

4.11.2019 Tento rok sme sa rozhodli podporovať preteky, organizované novým združením pre podporu slovenského lyžovania, Zväz Slovenského lyžovania (ZSL).  Je to nová alternatíva pre slovenské lyžovanie, ktorá má hlavný cieľ rozvíjať u detí záujem a radosť z lyžovania.

ZSL má pripravené celoslovenské preteky pre všetky vekové kategórie, ktorých budeme partnerom a podporovateľom. Veríme že ZSL si svojou prácou získa väčšinu lyžiarskych klubov, trénerov, rodičov a hlavne deti, ktoré chcú lyžovať, pretekať a zabávať sa na svahu.

Na pozadí Zväzu Slovenského lyžovania už dlhšiu dobu existuje hnutie Zachráňme lyže.  Logo tohto združenia  nakreslila slovenská reprezentantka Veronika Velez-Zuzulová  ako reakciu na stav slovenského lyžovania v roku 2016.  Jej slová nepotrebujú komentár : „ Bože, dajte nám už pokoj a nechajte nás v kľude pretekať a reprezentovať Slovensko…“

Naše rozhodnutie, spolupracovať zo Zväzom Slovenského lyžovania, je postavené na voľbe novej alternatívy slovenského lyžovania. Veríme, že slovenské lyžovanie bude pokojnejšie, šťastnejšie a bude hlavne o športe.

Prečítajte si viac na súvisiacich stránkach:

https://www.zvazslovenskeholyzovania.sk

http://www.zachranmelyze.sk

www.facebook.com/pg/zachranmelyze


Prajeme Vám úspešnú sezónu, tím Rossignol Slovensko.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia