Ako to vyzeralo na prvej testovačke Rossignol 2019?

 
 
 
Úvod > ZAUJÍMAVOSTI > Ako to vyzeralo na prvej testovačke Rossignol 2019?
 

Ako to vyzeralo na prvej testovačke Rossignol 2019?V sobotu 5.1.2019 sme otvorili testovaciu sezónu v lyžiarskom stredisku Salamandra Resort, ktoré sa nachádza uprostred Štiavnických vrchov. Event odštartoval zimný seriál podujatia Mercedes-Benz Snow Show 2019, ktorý má na Slovensku tradíciu a fanúšikov. Začiatky sú síce vždy neohrabané, no my sme zohraný tím, ktorý už vyše 10 rokov pripravuje pre vás špičkové eventy.

Preto sme si najprv dopriali 5 minút k dobru na raňajky a kávu, ale už o 7:45 sme boli ready. Stredisko Salamandra nás privítalo krásnym zimným počasím, snežením, upravenou zjazdovkou, novým APRE SKI a zvukom puku z ľadovej plochy hneď vedľa vlekov - idylické podmienky.Celé stredisko, zahalené ešte ranným zimným šerom a prvými testovačmi pred naším stanom, malo príjemnú atmosféru, ktorá nás sprevádzala celý deň. Stojany sa už o 10. hodine pomaly vyprázdňovali, my sme všetkým testovaniachtivým radili a nastavovali im výstroj bez prestávky.

Poobedný útlm prilákal zvedavcov na malý pokec o technológiách a špecifikáciách jednotlivých modelov HERO. V tohtoročnej testovacej kolekcii sme vsadili práve na kategóriu HERO - môžete si vyskúšať rekordný počet slalomiek, obráčiek aj univerzálov Multi Turn či top modely MASTER. Slalomky Short Turn a tiež Master nájdete aj na race podložke.


Okrem toho sme na testovačkách rozšírili aj freeride test kolekciu na Experience 84, 88 aj 98. Na území celého Slovenska poriadne nasnežilo, a tak si ich konečne môžete vyskúšať v prašane.

Tohtoročná zima je zatiaľ parádna, Rossignol tím je z prvej testovačky namotivovaný a teší sa na sériu ďalších testovačiek, ktoré absolvuje v rámci Mercedes-Benz Snow Show 2019.