HERO, top textil vo farbách víťazov !

Kategórie
 
 
 
 
 

2.12.2019 Hitom tejto sezóny je kombinácia so zelenou. Zelená pre pretekára v cieli znamená momentálne najlepší čas, je to pocit slobody, satisfakcie a zároveň náboj energie a radosti. Tento pocit je stonásobne silnejší ak ste posledný pretekár štartového poľa, to znamená, že ste porazili úplne všetkých ! Preto zelené doplnky v novej lyžiarskej kolekcii textilu HERO.

                    HERO SKI JKT                                      HERO DEPART JKT                                   HERO AILE JKT

Samozrejmosťou sú top technológie ako vodný stĺpec 20 000, priedušnosť 20 000, podlepené švy, tepelná izolácia, strečový materiál, YKK zipsy, ladvinový pás  s protišmykovým silikónom, vrecko na okuliare, patenty na rukávoch a jedinečný dizajn. HERO DEPART JKT nemá prešívané komory niťou, ale zvárané špeciálnou technológiou.

K bunde patria kvalitné nohavice, opäť je možné sa zladiť v pretekových farbách novej sezóny s modelom HERO COURSE PANT. Tieto lyžiarske nohavice nezaostávajú čo sa technológií týka a opäť nám Rossignol ponúkol technicky top model s jedinečným dizajnom. Nepremokavosť 20 000, priedušnosť 15 – 20 000, 4-cestný strečový materiál pre dokonalú mobilitu končatín, podlepené všetky švy a zateplenie Thinsulate.

K tejto výbave určite nesmie chýbať stredná teplá vrstva, ako inak v HERO farbách je tu HERO CLIM JKT tiež elegantne doplnená zelenou a červenou pretekovou farbou. Ľahká, mäkká mikina, strečová s flísovou vnútornou úpravou je vhodná ako stredná vrstva na lyžovanie, ale aj voľný čas. Prípadne ako vrchná vrstva celoročne za dobrých podmienok. Vďaka strečovému dizajnu zaručuje teplo, vynikajúce odvádzanie vlhkosti a veľkú slobodu pohybu zabezpečujú aj strečové lakte.

Ďalšie šikovné farebne zladené doplnky Vám tiež pripravia pohodlie na svahu. Sú to čiapky, rukavice a nákrčníky. Vybrali sme Vám nasledovné modely. HERO čiapky sú v rôznych farbách aj variáciách, zateplené alebo s brmbolcom alebo bez, HERO kolekcia rukavíc tiež ponúka viaceré farebné kombinácie s červenou, modrou ale aj rúžovou farbou.

 Prajeme vám príjemnú zimu Váš Rossignol Tím Slovensko

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia