JCC + Rossignol extravagantný textil na lyžovačku

Kategórie
 
 
 
 
 

16.12.2019 Módny návrhár Jean-Charles de Castelbajac sa narodil v Maroku. Jeho výtvory sa stali medzinárodnými vďaka kabátu ktorý nosila Madonna či supermodelka Helene Christensen vo filme Pret a Porter. Castelbajac spolupracuje s umelcami ako M.I.A., Casette Playa, Curry & Coco a The Coconut Twins.

           

Okrem svojich nápaditých kolekcií oblečenia návrhár tvorí aj bytové doplnky a navrhol napríklad aj hodinky inšpirované obľúbeným detským legom, Lego. V roku 2017 spolupracoval s tvorcom smartfónov OnePlus na vydaní zbierky nazvanej „Callection“. V roku 2018 bol menovaný za umeleckého riaditeľa skupiny Benetton. V roku 2019 spolupracoval s Palace Skateboards na vydaní zbierky oblečenia, klobúkov a hracích kariet.

          

Tento úžasný človek plný života a farieb už roky v spolupráci s firmou Rossignol a vydáva kolekciu lyžiarskeho a zimného textilu s dôrazom na kvalitu a použiteľnosť. Každý kúsok z jeho dielne má špecifický farebný podpis, ktorý nemôžete prehliadnuť. Bundy Rossignol s dizajnom Castelbajaca sú jedinečné svojim extravagantným prevedením v kombinácií s najvyššou odolnosťou voči poveternostným podmienkam s maximálnym komfortom a funkčnosťou použitých materiálov.

Castelbajacove motto: „Ski in sky“ Lyžuj v oblakoch. Kreatívna umelecká vízia je oživená hravou zmesou farieb, tvarov a materiálov. Prísľub poetickej, elegantnej a radostnej zimy, ktorá má prísť.

 

 

Jeho kolekcia hovorí sama za seba, nech sa páči, unášajte sa farbami a pozitívnou náladou, v teplom a funkčnom textile Rossignol & JCC. My vyberáme pár kúskov, viac ich nájdete na našom e-shope: TU

Prilba ALLSPEED VISOR JCC IMPACT: certifikovaná prilba s IMPACTs technológiou, s doťahovaním na koliesko R-Fit, s integrovaným zorníkom 

               

 

Lyžiarska bunda pre ženy W SKIFI PR JKT

  • Povrch odpudzujúci vodu 20 000 vodný stĺpec / 20 000 priedušnosť
  • Elastické manžety na zápästie
  • 2 vrecká a vrecko na skipas
  • Snehový pás s nekĺzavým silikónom
  • Nepremokavé zipsy a švy

           

Kožené rukavice v kombinácií s neprehlaidnuteľnými farbami, nepremokavá úprava, zateplené vláknom Primaloft, špeciálna Rossignol membrána IMP´R:

Čiapky opäť s heslom "ski in sky" s výraznými reflexnými prvkami a nestarnúcim logom Rossignol:

Farebné a osviežujúce nákrčníky, ktoré zahrejú krk a nepustia žiadny plazivý studený vzduch na kožu:

S textilom od JCC + Rossignol budete žiariť na každom svahu a v každom počasí. Nemusíte ani lyžovať, postačí ak sa oblečiete pekne a funkčne a nebude Vám zima ani v Apreski, či v okolí lyžiarskeho strediska. Buďte kráľovnou všetkých svahov, žiarte !

 

      


S pozdravom Váš Rossignol Tím Slovensko

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia