Nová kolekcia textilu Rossignol na jar/leto 2020

Kategórie
 
 
 
 
 

5.5.2020 Presúvame sa zo zasnežených vrcholov do slnečných ulíc miest od zimnej značky po celoročnú, ktorá je formovaná storočným odkazom priamo zo svahov a hôr. Kolekcia je decentná, športovo – elegantná a samozrejmosťou je ikonický kohút a francúzska klasická trikolóra.

Nová letná kolekcia oblečenia Rossignol je určená najmä pre lyžiarov, ktorí ostávajú verní svojej značke po celý rok. 

Kvalitný športový textil pre všetkých oddaných lyžiarskemu štýlu, kvalite a výkonu. Športové oblečenie, mikiny, tepláky a tričká sa vyznačujú dokonalým strihom, prémiovými, vysokokvalitnými materiálmi a sofistikovanými detailmi. Celá kolekcia je vhodná do mesta, na každodenný život, ale aj na športové aktivity či na horskú túru.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Špecifická tichá elegancia typickej trikolóry je jemne vsunutá v každom kúsku oblečenia. Všetky nadčasové vzory, ktoré sú označené ikonickým kohútom a slávnym modrým, bielym a červeným podpisom, sú rozpoznateľné a verné dedičstvu značky.

 

Paralelné pásy symbolizujúce stopy lyží na snehu a farba Royal Blue, sú prevzaté z historických lyží Rossignol Strato, ktoré sú tiež súčasťou nášho športového dedičstva.

 

 

IRIDESCENT COLLECTION je navrhnutá na jar / leto, inšpirovaná mestským štýlom vďaka jemnej súhre kvalitných materiálov a brilantnosti. Žiarivé a svieže tóny oscilujú medzi bielou, fialovou, zelenou alebo modrou a kontrastujú s čiernou farbou v trendových strihoch. V každej kolekcii je cítiť spojenie zimy, odkazu a histórie značky Rossignol.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V tohtoročnej kolekcii sa nezabudlo ani na kvalitnú štýlovú RETRO obuv pre pánov aj dámy. Topánky sú vyrobené z kvalitnej kože a vnútorná stielka z EVA materiálu s polstrovaním.

Nechajte sa uniesť starou klasikou s maximálnym pohodlím s ikonickým kohútom, ktorý Vám tak rád pripomína zimu, hory a históriu lyžovania. To je posolstvo novej kolekcie textilu Rossignol na jar / leto 2020.

Kolekciu môžete zakúpiť tu:

www.rossignol.sk

LEGEND SPORT Bratislava

LEGEND SPORT Banská Bystrica

DAMI SPORT Donovaly


Prajeme Vám príjemný nákup

Váš Rossignol Tím Slovensko

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia